Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7547
Stary 08.12.2010, 11:57
Akurat w tym kontekście nie doszukiwałbym się podtekstów, bo Polonia B. sama się podkłada. Uwalenie Ruchu będzie wymagało stosownej aktywności po stronie profesora, ale akurat z tego co widzę Polonia B. sama zaplata sobie pętlę i wkłada w nią głowę.
Legionista
Odpowiedz cytując