Wyświetl pojedynczy post
Tasior89
Junior Member
 
Od: 11.2008
Skąd: Bogucice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8328
Stary 08.12.2010, 11:15
Dla mnie to okienko zakończyło by się sukcesem jeśli znaleźlibyśmy kupców na: Jirsaka, Łobodzińskiego. Ściągneli z wypożyczenia Mączyńskiego, wykupili Chaveza. Wszystko do zrealizowania. A co wzmocnień na prawą obronę Deleu z Lechii Gdańsk, na lewą pomoc Małkowski z GKS Bełchatów no i jeszcze Hubert Wołąkiewicz z Lechii Gdański (zawodnik wystepujący z powodzeniem na trzech pozycjach: na środku obrony, na lewej stronie obrony oraz jako defensywny pomocnik. I to już plan trudniejszy do zrealizowania.
Ostatnio edytowane przez Tasior89 : 08.12.2010 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując