Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36864
Stary 08.12.2010, 09:17
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Cieszą mnie te nazwiska bo wygląda na to że realne cele są ukryte. Jedynie o Hernaniego można by powalczyć bo wygląda na solidnego obrońce.Resztę to my już mamy, dorzucanie do tego składu kolejnych pół produktów to byłby totalnie poroniony pomysł.
Mam podobne odczucia. Ostatnio dziennikarze mieli spore problemy z odgadnięciem realnych celów transferowych Wisły, co ułatwiało zarządowi negocjacje. Oby i tym razem było podobnie.

Zawodnicy tacy jak Bonin, Robak czy Lisowski są po prostu za słabi na Wisłę. Nasze "zainteresowanie" nimi to po prostu wymysł dziennikarzy, którzy błądzą po omacku a coś muszą napisać.

PS. Ważna wiadomość, źródło pewne nawet bardzo [tzn. ja sam]- Kolega Marcin dostał ofertę nie do odrzucenia: 30 dni odpoczynku od forum...
Ostatnio edytowane przez flamengista : 08.12.2010 o godz. 09:24.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując