1q2 napisał(a):

|
Cieszą mnie te nazwiska bo wygląda na to że realne cele są ukryte. Jedynie o Hernaniego można by powalczyć bo wygląda na solidnego obrońce.Resztę to my już mamy, dorzucanie do tego składu kolejnych pół produktów to byłby totalnie poroniony pomysł.
|
Mam podobne odczucia. Ostatnio dziennikarze mieli spore problemy z odgadnięciem realnych celów transferowych Wisły, co ułatwiało zarządowi negocjacje. Oby i tym razem było podobnie.
Zawodnicy tacy jak Bonin, Robak czy Lisowski są po prostu za słabi na Wisłę. Nasze "zainteresowanie" nimi to po prostu wymysł dziennikarzy, którzy błądzą po omacku a coś muszą napisać.
PS. Ważna wiadomość, źródło pewne nawet bardzo [tzn. ja sam]- Kolega Marcin dostał ofertę nie do odrzucenia: 30 dni odpoczynku od forum...