piter86 napisał(a):

Mariusz swoją postawą zasłużył na przedłużenie kontaktu, aczkolwiek wolałbym zobaczyć jednoroczne przedłużenie, niż 3 lata. Swoją drogą gdyby w ostatnich 4 meczach bronił inny bramkarz, to jestem pewien , że nie bylibyśmy na tym miejscu w tabeli gdzie obecnie jesteśmy. Szacunek Mariusz.