Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8692
Stary 08.12.2010, 01:19
piter86 napisał(a):Wyświetl post
A tu link z Mariuszem dla wszystkich, którzy uważają, że Mariusz nie nadaje się do Wisły:
http://www.youtube.com/watch?v=I4i9hiTLL8I
Mariusz swoją postawą zasłużył na przedłużenie kontaktu, aczkolwiek wolałbym zobaczyć jednoroczne przedłużenie, niż 3 lata. Swoją drogą gdyby w ostatnich 4 meczach bronił inny bramkarz, to jestem pewien , że nie bylibyśmy na tym miejscu w tabeli gdzie obecnie jesteśmy. Szacunek Mariusz.
Odpowiedz cytując