|
Wg mnie To Mariusz jest bramkarzem wystarczającym na ligę, w skali 10 stopniowej dałbym mu mocną 7 nie więcej. Kilka Super meczy, kilka kiksów w prostych sytuacjach. Wbrew pozorom utrzymuje pewien poziom od kilku sezonów, a cały czas wydaje sie nam że się uczy, zdobywa nowe doświadczenie, błąd! nic więcej z niego nie wykrzesamy. Przysięgam że powinien pojawić się bramkarz o parametrze conajmniej 8 ( wiem że łatwo powiedzieć, wiem) ponieważ wtedy mamy nową krew na bramce która chce się pokazać. Uważam rówinież że powinien to być zawodnik z doświadczeniem i z wiekiem ( Sorry Filip). Sumując to z Mariusza więcej nie wyciśniemy a zależy nam na każdym szczególe, więc powinniśmy zaiwestować w BARDZO DOBREGO KEEPERA
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home
G 'n' R
|