Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36856
Stary 07.12.2010, 21:08
fanka Wisly napisał(a):Wyświetl post
a ja bym chciała widzieć w naszym klubie Bonina jest to dobry piłkarz wg Mnie
Przepraszam Cię droga Wiślaczko, ale muszę się z Tobą nie zgodzić, wg mnie jest słaby, wręcz przeciętny
Obawiam się, że Wisła to dla niego zbyt wysokie progi
Domniemam, że kibicujesz Wiśle od wieeelu lat i z pewnością widziałaś w Wiśle o niebo lepszych piłkarzy, więc czemu podoba Ci się przeciętność? możesz mi to jakoś racjonalnie wytłumaczyć? Czym on zasłużył na Twoją uwagę? nie pytam o inne aspekty, pytam o czysto piłkarskie

pytam bez złośliwości jak zwykle zresztą
Odpowiedz cytując