fanka Wisly napisał(a):

|
a ja bym chciała widzieć w naszym klubie Bonina jest to dobry piłkarz wg Mnie
|
Przepraszam Cię droga Wiślaczko, ale muszę się z Tobą nie zgodzić, wg mnie jest słaby, wręcz przeciętny

Obawiam się, że Wisła to dla niego zbyt wysokie progi

Domniemam, że kibicujesz Wiśle od wieeelu lat i z pewnością widziałaś w Wiśle o niebo lepszych piłkarzy, więc czemu podoba Ci się przeciętność? możesz mi to jakoś racjonalnie wytłumaczyć? Czym on zasłużył na Twoją uwagę?

nie pytam o inne aspekty, pytam o czysto piłkarskie
pytam bez złośliwości jak zwykle zresztą
