JOSE 841 napisał(a):

gra ktoś w FMie 2011 drużyną FC Fullham bo nie wiem czy mam buga ale na dzień dobry Mark Hughes jest moim asystentem chociaż wcześniej był menedżerem Fullham możliwe by były menager był asytentem w klubie w którym wcześniej siedział na ławce trenerskiej jako menager bo nie wiem czy bug czy jak ?
|
Moim asystentem w Wisle jest Maaskant wiec tak sobie pewno wymyslili autorzy gry ze jak przychodzisz do klubu to aktualny menager staje sie Twoim asystenetem.