Wyświetl pojedynczy post
bouli76
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Blackpool UK / Jedrzejow PL

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4967
Stary 07.12.2010, 19:06
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
gra ktoś w FMie 2011 drużyną FC Fullham bo nie wiem czy mam buga ale na dzień dobry Mark Hughes jest moim asystentem chociaż wcześniej był menedżerem Fullham możliwe by były menager był asytentem w klubie w którym wcześniej siedział na ławce trenerskiej jako menager bo nie wiem czy bug czy jak?
Moim asystentem w Wisle jest Maaskant wiec tak sobie pewno wymyslili autorzy gry ze jak przychodzisz do klubu to aktualny menager staje sie Twoim asystenetem.
"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."
Odpowiedz cytując