Wyświetl pojedynczy post
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19674
Stary 07.12.2010, 18:54
Wczoraj byłem w salonie play by przenieść numer z ery. Wszystko poszło gładko, wczoraj dostałem sms, że mój operator wyraził zgodę na przeniesienie i jutro (tj. dziś) mogę się zgłosić po odbiór karty sim. Dzisiaj odwiedziłem salon, kartę odebrałem, wkładam w domu do telefonu i tu zonk. Sieć nie zostaje wykryta. Myślę-poczekam, może to trochę potrwa i tak czekam już 6 godzin, dalej sieć nie zostaje wykryta. Próba ręcznej rejestracji też nic nie daje. Moje pytanie - miał ktoś podobny problem? Co robić - poczekać do jutra i odwiedzić salon play, poszperać w ustawieniach, ewentualnie co zmienić? Spotkałem się z opiniami, że karta sim może być wadliwa, jak myślicie?
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując