Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
fanka Wisly
Junior Member
Od: 01.2010
Offline
#
36853
07.12.2010, 18:20
a ja bym chciała widzieć w naszym klubie Bonina jest to dobry piłkarz wg Mnie
fanka Wisly
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanka Wisly
Znajdź inne posty napisane przez fanka Wisly