Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36852
Stary 07.12.2010, 18:03
Jeśli chodzi o ostanie nazwiska podawane w mediach to godny uwagi jest tylko Bonin, osobiście widzę go jako prawego obrońce i byłaby to dobra alternatywa dla Cikosza. Bonin wyróżnia się praktycznie w każdym meczu Gornika. Przydałoby się wtedy pożegnać Branko.

Co do Vuka Sotirovica podawanie tego nazwiska w kontekście Wisły to śmiech na sali, nie dość że piłkarsko za słaby (czasami mam wrażenie że nawet na naszą ligę) to jeszcze ma z głowa coś nie tak. Dalsze dyskusje o tym piłkarzu nie mają sensu.

Łobodziński do Korony - jestem jak najbardziej za, niech dadzą te 100 k euro i powinniśmy być zadowoleni, i my i Korona bo Łobo te kilka wrzutek w sezonie na pewno by im dał.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 07.12.2010 o godz. 18:13.
Odpowiedz cytując