Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8319
Stary 07.12.2010, 17:29
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Sotirovic to plotka - nam nie jest potrzebny gość, co psuje atmosferę w drużynie.
tak, na pewno, przyszedłby do nowej szatni, nowi ludzi i od razu by fochy strzelał
ja bym go chętnie za Tomasa zamienił. Nie mówię, że jest jakims super grajkiem, ale mógłby się czasem przydać. Żałuję, że opchnięto Ćwielonga...
Odpowiedz cytując