bonawentura napisał(a):

|
Sotirovic to plotka - nam nie jest potrzebny gość, co psuje atmosferę w drużynie.
|
tak, na pewno, przyszedłby do nowej szatni, nowi ludzi i od razu by fochy strzelał

ja bym go chętnie za Tomasa zamienił. Nie mówię, że jest jakims super grajkiem, ale mógłby się czasem przydać. Żałuję, że opchnięto Ćwielonga...