Temat
:
Co dostałeś(aś) od Mikołaja?
Wyświetl pojedynczy post
TSman
Banita
Od: 09.2006
Skąd: Zza Wisły
Offline
#
38
07.12.2010, 16:37
od mamy słodycze, skarpety
od dziewczyny perfumy i album na zdjęcia
a sam sobie sprawiłem w prezencie małego psa
TSman
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez TSman