Moja ocena fontanny:
4/6
- 1 za wielkość
- 1 za wykonanie
Gdyby był betonowy słup, byłoby -5 za wykonanie
Nie oszukujmy się, każda nowa fontanna w tym miejscu budziałaby kontrowersje. A projekty, które "przegrały" w konkursie architektonicznym z Kryształem, powalające nie były. Inna sprawa, że wyższa nagroda zachęciłaby lepsze biura do startu
PS.
Fontanna na Plantach, powstała w ostatnich latach. Co o niej sądzicie?
BONUS:
Nowe skrzydło Muzeum Narodowego i jakiś "wodny kanalik",
