Wyświetl pojedynczy post
Siwy_89
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 07.12.2010, 15:32
Moja ocena fontanny:

4/6

- 1 za wielkość
- 1 za wykonanie

Gdyby był betonowy słup, byłoby -5 za wykonanie

Nie oszukujmy się, każda nowa fontanna w tym miejscu budziałaby kontrowersje. A projekty, które "przegrały" w konkursie architektonicznym z Kryształem, powalające nie były. Inna sprawa, że wyższa nagroda zachęciłaby lepsze biura do startu


PS.

Fontanna na Plantach, powstała w ostatnich latach. Co o niej sądzicie?



BONUS:

Nowe skrzydło Muzeum Narodowego i jakiś "wodny kanalik",

Ostatnio edytowane przez Siwy_89 : 07.12.2010 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując