Św. Mikołaj napisał(a):

To przykra musi być wiadomość dla Cb bo mecz z Wisłą skończy sie 0:4
|
To tylko gra, kto by mi nie mówił, to tylko gra.
Aczkolwiek, lepiej żeby osoby ze stadionu (szczególnie te które taranowałem, po golach

) tego nie czytały.
Drużyna jest w rozsypce, więc stanowi to dla mnie spore wyzwanie.
