Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4966
Stary 07.12.2010, 15:21
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
To przykra musi być wiadomość dla Cb bo mecz z Wisłą skończy sie 0:4
To tylko gra, kto by mi nie mówił, to tylko gra.

Aczkolwiek, lepiej żeby osoby ze stadionu (szczególnie te które taranowałem, po golach ) tego nie czytały.

Drużyna jest w rozsypce, więc stanowi to dla mnie spore wyzwanie.
Odpowiedz cytując