Siwy_89 napisał(a):

Fontanna na Rynku na żywo nie prezentuje się za dobrze. Jest przede wszystkim za duża, a elementy wyglądają na posklejane tanim klejem.
Sam pomysł oceniam na piątkę, wykonanie natomiast już gorzej.
|
Prezydent Majchrowski stwierdził, że w Polsce nie było wykonawcy, który zrobiłby to zgodnie z projektem. Dobrze, że nikt nie chce w tym mieście postawić piramidy na modłę tej z Luwru, bo wtedy prawdopodobnie trzeba by wstawić betonowy słup by podtrzymywał czubek...