wojteqs80 napisał(a):

|
Rozumiem Że zaczynamy sezon ogÓrkowy , wedŁug mnie Żaden z piŁkarzy o ktÓrych siĘ teraz mÓwi nie bedzie realnym wzmocnieniem wisŁy !!! Z polskiej ligi widziaŁbym u nas mierzejewskiego ale to nierealne wiĘc dywagacji ciĄg dalszy...
|
Sobota - młody perspektywiczny, Grosicki (marzenia) i z polskiej ligi to chyba było by na tyle niestety