Wyświetl pojedynczy post
*Michael*
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36849
Stary 07.12.2010, 14:35
wojteqs80 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem Że zaczynamy sezon ogÓrkowy , wedŁug mnie Żaden z piŁkarzy o ktÓrych siĘ teraz mÓwi nie bedzie realnym wzmocnieniem wisŁy !!! Z polskiej ligi widziaŁbym u nas mierzejewskiego ale to nierealne wiĘc dywagacji ciĄg dalszy...
Sobota - młody perspektywiczny, Grosicki (marzenia) i z polskiej ligi to chyba było by na tyle niestety
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując