Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36847
Stary 07.12.2010, 13:31
Ale Uran - ja Ci mówię o krowie, która mało mleka daje, a Ty mi mówisz że koń wpiernicza dużo owsa. Lisowski jest obecnie w słabej formie - jakby był do wyciągnięcia za niewielkie pieniądze i się w Wiśle odbudował, w co głęboko wierzę, bo przy Maaskancie taka szansa jest, to jestem gorącym orędownikiem sprowadzenia go do Wisły. Jest jeszcze Paljic w obiegu i on może jeszcze tymczasowo na tym lewym skrzydle obrony pograć. I nie mówcie o piłarzach, że to drewniaki, bo takich nie ma. Lisowski jest ok. Może będzie potrzebował trochę czasu na rozwinięcie skrzydeł. Co do Bonina się nie upieram, bo on może być kontuzjogenny. Pozdrawiam.
Odpowiedz cytując