bonawentura napisał(a):

|
Nie przesadzajmy, że Lisowski jest słaby. Tak naprawdę wiele zależy od trenera. Jeśli co, to obecnie jest w słabej formie. Jeśli Maaskant wie, jak odbudowywać zawodników, to niech Lisowski tutaj przyjdzie, bo przyjdzie za niewielkie pieniądze, a na 100% jest lepszym lewym obrońcą od Piotra Brożka, który często na tej pozycji nie grał. Zresztą Paljic może nie gra na tej lewej obronie piłki najwyższych lotów, jednak warto byłoby kupić Lisowskiego, a on by się nam odpłacił. Pozdrawiam.
|
Lisowski
jest słaby. Chłop w tej rundzie niemalże dostawał oklaski na stojąco jak schodził. Nie dlatego, że dobrze grał, tylko dlatego, że nareszcie schodził. Abstrahując od tego, co pokazał w minionej rundzie (jednym słowem katastrofy), chłop jest zwyczajnie drewniany. Poza tym wiekowo też mało atrakcyjny, potencjał na rozwój ma znikomy. Za przeproszeniem na ch*j sprowadzać gościa, który do składu może wskoczyć tylko w wypadku totalnego pomoru w drużynie?
To samo tyczy się Bonina. Jeden Łobo out, drugi in- bez sensu, chyba że finansowo wyjdziemy na plus.