|
Co pół roku to samo. Czy niektórzy naprawdę nie potrafią uczyć się na własnych błędach?
Byle pismak rzuci byle nazwisko w byle gazecie, a forum grzeje się do czerwoności i każde nazwisko roztrząsane jest na 2 strony.
Może w przeciwieństwie do pismaków włączycie myślenie i zadacie sobie pytanie co może zaoferować nam taki Bonin albo Sotirovic?
Kim w ogóle jest ten Bonin? Pomocnikiem? Obrońcą? Gdzie miałby u nas grać skoro my na bokach potrzebujemy szybkich, zwrotnych zawodników z niezłym dryblingiem i dośrodkowaniem? To może chociaż jest młody i jest szansa jeszcze na nim zarobić? Też nie...
A Sotirovic? Ile bramek w sezonie może zagwarantować? Do tej pory udało mu się maksymalnie 9. W Ekstraklasie ma 73 mecze i 25 bramek, a na karku prawie 29 lat.
Włączcie myślenie.
|