Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36842
Stary 07.12.2010, 12:24
Ściągamy zagranicznych graczy krzyk w Wisle muszą grać Polacy sięgamy po naszych krzyk szrot ściągają. Peszki naprawdę nie kupimy a przykład Wilka pokazuje że nie zawsze musi być żle.

Zresztą to są tylko prasowe spekulacje i w 90 % się nie sprawdzają
Odpowiedz cytując