|
Ściągamy zagranicznych graczy krzyk w Wisle muszą grać Polacy sięgamy po naszych krzyk szrot ściągają. Peszki naprawdę nie kupimy a przykład Wilka pokazuje że nie zawsze musi być żle.
Zresztą to są tylko prasowe spekulacje i w 90 % się nie sprawdzają
|