|
Koalik: z wymienionych przez Ciebie graczy słaby jest Lisowski, może Robak. Reszta to porządni ligowi gracze z niezłymi przebłyskami. Prawda jest taka, że potrzeba nam dobrego lewego obrońcy (Dudu), środkowego (hernani), i napastnika, który coś wnosiłby z ławki (sotirovic). Uzupełnień składu, poza tym, skład jest jak najbardziej do gry. Polityka "zbieramy co najlepsze z ligii i robimy z nich gwiazdy" przecież sprawdza się jak najbardziej.
|