QBAS napisał(a):

Ile alko mogę przewieźć w Ryanairze? Alko można przewozić tylko w bagażu rejestrowym, a nie podręcznym, czy tak?
P.S. Nie ma jak cytowanie siebie samego
|
Do podręcznego możesz zabrac tylko ten zakupiony na bezcłówce.Ograniczenia alko nie sa na linie lotnicze a na kraj do którego sie udajesz przewaznie jest to 1 litr 40% aloholu,ale jak wezmiesz 2 to tez nic sie nie stanie
