Wyświetl pojedynczy post
tsw maniek
Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19672
Stary 07.12.2010, 11:29
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Ile alko mogę przewieźć w Ryanairze? Alko można przewozić tylko w bagażu rejestrowym, a nie podręcznym, czy tak?


P.S. Nie ma jak cytowanie siebie samego
Do podręcznego możesz zabrac tylko ten zakupiony na bezcłówce.Ograniczenia alko nie sa na linie lotnicze a na kraj do którego sie udajesz przewaznie jest to 1 litr 40% aloholu,ale jak wezmiesz 2 to tez nic sie nie stanie
TYLKO WISLA TS.........
Odpowiedz cytując