arti napisał(a):

A jeszcze lepiej wie jakie możliwości rozrywkowe oferuje Kraków.
Demony odżyłyby szybko... Nie wierzę w odmianę Nikoli.
|
No niby tak, ale wiadomo... nie ma ludzi idealnych

Dla mnie życie osobiste piłkarzy jest ich własną sprawą, dla mnie osobiście ważne jest co prezentuje na boisku (no chyba, że pokrywają się ze sprawami związanymi z Klubem - co u niego miało miejsce), ale cóż ludzie się zmieniają i dorastają (czasami)