Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36837
Stary 07.12.2010, 11:17
Zobaczymy co dalej będzie się działo z tymi transferowi. Przyznam, że byłbym zadowolony, gdyby Bonin trafił do Wisły. W sumie może on być środkowym pomocnikiem.
Odpowiedz cytując