Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8313
Stary 07.12.2010, 10:43
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ale On ma kontrakt ważny aż do 2013 roku wiec za drobne go nie puszczą.Z resztą już jednego Czecha mamy co kosztował majątek i niewypalił.
Pekhart gra już w pierwszej reprezentacji a w sezonie regularnie trafia i ma 21 lat. No i jest "trochę" większy od Sotirovicia . A że drogi Możemy mieć pilkarzy albo drogich albo słabych. Nie ma tanich i dobrych . A tak poza tym to nasz Czech 'coś' zaczął grać ostatnio . Może zatrybi


"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Odpowiedz cytując