AYALA napisał(a):

|
ale On ma kontrakt ważny aż do 2013 roku wiec za drobne go nie puszczą.Z resztą już jednego Czecha mamy co kosztował majątek i niewypalił.
|
Pekhart gra już w pierwszej reprezentacji a w sezonie regularnie trafia i ma 21 lat. No i jest "trochę" większy od Sotirovicia

. A że drogi

Możemy mieć pilkarzy albo drogich albo słabych. Nie ma tanich i dobrych

. A tak poza tym to nasz Czech 'coś' zaczął grać ostatnio

. Może zatrybi

