Pojawiam się ostatnio na portalu myPiS z racji na ciekawe materiały tam dostępne. Właśnie przeczytałem w czyjej głowie zrodził się pomysł na TVN. Po tej lekturze przestaje mnie dziwić poziom propagandy serwowany w tej stacji. Jeżeli miała to być i jest zwyczajna tuba propagandowa post PRLowskiego układu. Trzeba przyjąć sprawdzoną w latach 80' zasadę. Prawda jest najczęściej dokładnie przeciwna temu co TVN upublicznia. Czy jest to relacja z konferencji czy film dokumentalny czy jakiś przeciek, każde działanie tej stacji ma cel. Pokazać rzeczywistość z komuszego punktu widzenia. Czy zawyżane o 10% sondaże mogą jeszcze dziwić?
http://mypis.pl/forum/topics/926-czy...kart-tvnu-i-gw