Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7537
Stary 07.12.2010, 10:30
Póki co, info jest takie, że sprawa ew. odejścia/pozostania Pączka w Legii jest otwarta i rozstrzygnie się na wiosnę. I tak Skorża póki co na jego miejsce nikogo nie ściągnie, bo są inne priorytety transferowe, zielone światło ma na 2-3 transfery, a pilniejsze jest ściągnięcie ŚO w miejsce Choto, napastnika w miejsce paruletniej czarnej dziury oraz skrzydłowego, najlepiej lewego, w miejsce Słitaśnej Fotki z doświadczeniami w reprezentacji. Na środku w tej chwili czaruje Radović i jako jeden z niewielu nie zawodzi, Iwański jest jego zmiennikiem. Dlatego też nie dziwię się, że Skorża nie chce wypuścić niezłego piłkarsko rezerwowego ze składu, bo na wiosnę miałby problem ze zmiennikami na środku pola (Giza już wyleciał, a i tak się do niczego nie nadawał, Cabral już prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie na polskie boisko na dłużej niż 5 minut/mecz, młodzi - wiadomo, ani pewności że dadzą radę, ani u nas nie ma tradycji stawiania na młodych), a w naszej lidze rzadko się zdarza by na jakiejkolwiek pozycji był tak mocny rezerwowy. Tak więc z krytyką Skorży w tym względzie proponuję wstrzymać się do końca wiosny.

Co nie zmienia faktu (i wydaje mi się, że należy to podkreślać przy każdej okazji gdy ta kreatura jest wspominana), że Maciej Iwański to kwintesencja wszystkiego złego, co dotyczy naszych rodzimych piłkarzy. Brak ambicji, cwaniactwo, mania wielkości, pazerność, lenistwo, tłusty zad.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 07.12.2010 o godz. 10:33.
Legionista
Odpowiedz cytując