siekierski napisał(a):

Nie wiem, jak Wy, ale ja bym chętniej niż wymiano Łobo - Hernani wolałbym wymiane Łobo - Nikola 
Bo jak już ma być zagraniczny piłkarz to wole Kogoś kto wie co to znaczy grać dla Wisły.
Ale i tak sądzę, że to kolejna bzdura wyssana z palca.
|
A jeszcze lepiej wie jakie możliwości rozrywkowe oferuje Kraków.
Demony odżyłyby szybko... Nie wierzę w odmianę Nikoli.