Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36836
Stary 07.12.2010, 10:12
siekierski napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jak Wy, ale ja bym chętniej niż wymiano Łobo - Hernani wolałbym wymiane Łobo - Nikola
Bo jak już ma być zagraniczny piłkarz to wole Kogoś kto wie co to znaczy grać dla Wisły.

Ale i tak sądzę, że to kolejna bzdura wyssana z palca.
A jeszcze lepiej wie jakie możliwości rozrywkowe oferuje Kraków.
Demony odżyłyby szybko... Nie wierzę w odmianę Nikoli.
Odpowiedz cytując