Wyświetl pojedynczy post
siekierski
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Bar, Montenegro

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36835
Stary 07.12.2010, 10:08
Austerlitz napisał(a):Wyświetl post
Daj Bóg, niech tak się stanie. Dadzą nam Hernaniego a my im Łobodzińskiego
Ciekaw jestem kto ukradnie Nwaogu z Floty, bo raczej nie my oczywiście :(
Nie wiem, jak Wy, ale ja bym chętniej niż wymiano Łobo - Hernani wolałbym wymiane Łobo - Nikola
Bo jak już ma być zagraniczny piłkarz to wole Kogoś kto wie co to znaczy grać dla Wisły.

Ale i tak sądzę, że to kolejna bzdura wyssana z palca.
Odpowiedz cytując