Austerlitz napisał(a):

Daj Bóg, niech tak się stanie. Dadzą nam Hernaniego a my im Łobodzińskiego 
Ciekaw jestem kto ukradnie Nwaogu z Floty, bo raczej nie my oczywiście :(
|
Nie wiem, jak Wy, ale ja bym chętniej niż wymiano Łobo - Hernani wolałbym wymiane Łobo - Nikola

Bo jak już ma być zagraniczny piłkarz to wole Kogoś kto wie co to znaczy grać dla Wisły.
Ale i tak sądzę, że to kolejna bzdura wyssana z palca.