Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36834
Stary 07.12.2010, 10:04
tofik napisał(a):Wyświetl post
Bonin to nawet podobny do Łobo jest wzrostem i z twarzy. Pewnie niewielu by zauważyło.
Obawiam się, że to byłaby taka wymiana jednego słabego wypychamy do Korony, a drugi słaby przychodzi.
Jednak jeśli w klubie widzieli go w kilku meczach i faktycznie zostal pozytywnie oceniony to daje im wolną rękę
Nie przyglądałem się ostatnio zbytnio jego grze, ale z tego co widziałem, to nawet podobnie gra do Łobo. Niby ma jakiś tam drybling, ale taki trochę sztywny. Nie jestem pewien, czy jest sens ściągać Bonina. Bardziej widziałbym kogoś z dobrym przyśpieszeniem, dryblingiem, no i podaniem. Gracza typu Błaszczykowski, Paulista, Uche...
Odpowiedz cytując