tofik napisał(a):

Bonin to nawet podobny do Łobo jest wzrostem i z twarzy. Pewnie niewielu by zauważyło.
Obawiam się, że to byłaby taka wymiana jednego słabego wypychamy do Korony, a drugi słaby przychodzi.
Jednak jeśli w klubie widzieli go w kilku meczach i faktycznie zostal pozytywnie oceniony to daje im wolną rękę
|
Nie przyglądałem się ostatnio zbytnio jego grze, ale z tego co widziałem, to nawet podobnie gra do Łobo. Niby ma jakiś tam drybling, ale taki trochę sztywny. Nie jestem pewien, czy jest sens ściągać Bonina. Bardziej widziałbym kogoś z dobrym
przyśpieszeniem, dryblingiem, no i podaniem. Gracza typu Błaszczykowski, Paulista, Uche...