Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
KMZ
Senior Member
Od: 01.2010
Skąd: Wadowice
Offline
#
8309
07.12.2010, 09:59
Vuk Sotirovic nie jest słabym napastnikiem, ale napewno nie będzie jak Frankowski,Żurawski(dawniej),Brożek ... Jak by nam strzelał po 10 bramek na sezon to jestem ZA !
KMZ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KMZ
Znajdź inne posty napisane przez KMZ