Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36833
Stary 07.12.2010, 09:40
Bonin to nawet podobny do Łobo jest wzrostem i z twarzy. Pewnie niewielu by zauważyło.
Obawiam się, że to byłaby taka wymiana jednego słabego wypychamy do Korony, a drugi słaby przychodzi.
Jednak jeśli w klubie widzieli go w kilku meczach i faktycznie zostal pozytywnie oceniony to daje im wolną rękę
..
Odpowiedz cytując