Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Austerlitz
Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
36832
07.12.2010, 09:33
suikoden
napisał(a):
ŁOBODZIŃSKI MOŻE TRAFIĆ DO KORONY
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...93542&nr_str=1
Daj Bóg, niech tak się stanie. Dadzą nam Hernaniego a my im Łobodzińskiego
Ciekaw jestem kto ukradnie Nwaogu z Floty, bo raczej nie my oczywiście :(
Ostatnio edytowane przez Austerlitz : 07.12.2010 o godz. 09:41.
"Urzędnicy są jak książki na półkach biblioteki: im wyżej postawieni, tym rzadziej do czegoś służą."
Austerlitz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Austerlitz
Znajdź inne posty napisane przez Austerlitz