Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36831
Stary 07.12.2010, 09:31
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Czyli piłkarz jakich wielu. Do tego dość mikry (177 cm), w "solidnym" wieku i "nawiedzony". Jeśli faktycznie jest coś na rzeczy to mam nadzieje że RM przyglądnął mu się dokładnie i ma jakąś "wizję" jego ewentualnej gry w Wiśle.Jak dla laika to dosyć dziwna wymiana. Nie to co Sobota.

Przepraszam bardzo ale co Wy wszyscy tak sie tego Soboty domagacie Co On takiego zagral Ile ma za soba dobrych sezonow Czy tylko wsytarczy ze mlody i perspektywiczny i zagral 1-2 dobre mecze Przypominam ze taki Lobo ktorego wszyscy chca sie pozbyc z klubu rowniez mial byc gwiazda a wiadomo jak ot wyglada. Nie skreslam Soboty ale tez uwazam ze nie jest to jakis gracz o ktorego trzeba mocno zabiegac. I tak na ten moment jest drogi a chcialbym zobaczyc go przez pelen sezon a anwet dwa czy faktycznie ma papiery na granie w E-klasie a moze nawet wiecej i dopiero wtedy sie nad Nim zastanawiac.

Co do info kilka postow wyzej o tym ze Lobo ma isc do Korony. Jesli jest to prawda to tu lepiej byloby zrobi wymiane Lobo na Hernaniego lub tego Jovanovicia.
Odpowiedz cytując