Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
36828
07.12.2010, 08:39
tofik
napisał(a):
Jakieś 2 dni temu napisałem w tym temacie posta, że dobrze byłoby zamienić Jirsaka na Vuka. W ataku mamy słabo, a w pomocy Jirsak i tak prochu nie wymyśli
poza tyn pobiera spory kontrakt.
Chyba komuś podsunąłem pomysł na artykuł. Nie ma za co panie redaktorze
PS. Hah, Vuk i Małecki albo by się na każdym treningu tłukli, albo stworzyliby tandem 2 fifa rafa co to nie oni
Obawiam się, że Sotirovic nie będzie pobierał mniej. Jeśli to prawda to jest takie kiszenie się... Poza tym jak dla mnie to piłkarz o parametrach zbliżonych do Małego.
arti