Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8308
Stary 07.12.2010, 07:06
no wy chyba realiów nie znacie, jakbyscie co dopiero zaczynali Wisle kibicować nawet sie nie zdziwie jak przyjdzie Vuk "walka o utrzymanie" Sotirović czy inni z naszej ligi ktorzy i tak w 99% będą z pseudo dla was "walką o utrzymanie". znowu marzycie o niewiadomo kim, a ja mowie o realistycznych transferach, CHOCIAŻ nigdy nie powiedziałem, że chciałbym Rozica czy nawet Brume u nas - to są nadal słabi piłkarze. Tak jak z resztą większość w ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 07.12.2010 o godz. 07:37.

Odpowiedz cytując