no wy chyba realiów nie znacie, jakbyscie co dopiero zaczynali Wisle kibicować

nawet sie nie zdziwie jak przyjdzie Vuk "walka o utrzymanie" Sotirović czy inni z naszej ligi ktorzy i tak w 99% będą z pseudo dla was "walką o utrzymanie". znowu marzycie o niewiadomo kim, a ja mowie o realistycznych transferach, CHOCIAŻ nigdy nie powiedziałem, że chciałbym Rozica czy nawet Brume u nas - to są nadal słabi piłkarze. Tak jak z resztą większość w ekstraklasie.