Cytat:
|
Ależ nie biorę. Nie chce mi się po prostu enty raz tłumaczyć, że 'sportowa wyborcza' to w wiekszosci ludzie przyjezdni do Warszawy, nie majacy z Legia nic wspolnego.
|
No nie do końca. Jest sportowa wyborcza papierowa, gdzie to stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe.
Jest też internetowa sportowa wyborcza, która bierze artykuły z papierowej wersji gazety, w tym lokalnych wkładek. A z lokalnych wkładek warszawska jest chyba najprężniejsza - codziennie są jakieś newsy o Legii, które później trafiają do internetu, i chyba stąd nadreprezentacja Legii w sport.pl - bo ta jest zdecydowanie widoczna.
Ale i tak w serwisie chyba głównie newsy wrzucają kibice Legii i Lecha

Byliśmy chyba jedynym zespołem ekstraklasy, który dostał swoje "na żywo" z meczu MESA

(wtedy, kiedy spuszczeni do ME byli Pączek, Koksiarz i Giza). Poza tym kibicami Legii są w Wyborczej Dybalski (jak ja typa nie znoszę krańcowo), Pękacki i Błoński.