Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7534
Stary 07.12.2010, 00:33
Cytat:
Ależ nie biorę. Nie chce mi się po prostu enty raz tłumaczyć, że 'sportowa wyborcza' to w wiekszosci ludzie przyjezdni do Warszawy, nie majacy z Legia nic wspolnego.
No nie do końca. Jest sportowa wyborcza papierowa, gdzie to stwierdzenie jest jak najbardziej prawdziwe.

Jest też internetowa sportowa wyborcza, która bierze artykuły z papierowej wersji gazety, w tym lokalnych wkładek. A z lokalnych wkładek warszawska jest chyba najprężniejsza - codziennie są jakieś newsy o Legii, które później trafiają do internetu, i chyba stąd nadreprezentacja Legii w sport.pl - bo ta jest zdecydowanie widoczna.

Ale i tak w serwisie chyba głównie newsy wrzucają kibice Legii i Lecha Byliśmy chyba jedynym zespołem ekstraklasy, który dostał swoje "na żywo" z meczu MESA (wtedy, kiedy spuszczeni do ME byli Pączek, Koksiarz i Giza). Poza tym kibicami Legii są w Wyborczej Dybalski (jak ja typa nie znoszę krańcowo), Pękacki i Błoński.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 07.12.2010 o godz. 00:36.
Legionista
Odpowiedz cytując