Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36823
Stary 06.12.2010, 23:53
Mamy juz jednego Sotirovica i na boisku i w szatni. Strzelają podobną ilość bramek, pyskują podobnie.

Zawsze idziemy pod prąd. Albo wojujący przeciw wszystkim Serb ze Śląska, albo murzyn z Lechii któremu wcześniej urodzą się wnuki niż dzieci.
Odpowiedz cytując