bridgeburner napisał(a):

Szkoda
Bo przy docenieniu ostaniej rundy gdzie był chyba najlepszym zawodnikiem drużyny
cały jego okres w Wisłe można ocenić co najwyżej średnio
A mam niepokojace przeczucie, ze zwyżka formy była w ogromnym stopniu powiazana z faktem walki o nowa umowe
|
jeszcze pół roku temu przyjąłbym fakt podpisania z Pawełkiem kontraktu za przejaw działania na szkodę klubu (jeśli Zbymak ma rację z tym kontraktem - a często ją miał).
Po tej rundzie skłaniam się jednak, że u Pawełk psychika nareszcie działa jak należy. Jednak odpowiedni wiek dla bramkarza jest ważny, oczywiście wszystko zweryfikują następne miesiące - mam nadzieję, że Wisła nie popełni(ła) błędu.