QBAS napisał(a):

Panowie dzięki za odpowiedź. Ale aż tak tępy nie jestem

Potrafię robić wykresy. Ale chodzi mi o bardzo złożone wykresy, w których nie jest ważne wprowadzanie super dokładnych danych, ale pokazanie samego trendu. Piszę pracę i kilka rzeczy potrzebuję zobrazować za ich pomocą. Myślałem, że może jest jakiś sposób na zrobienie takich wykresów w sposób prosty, powiedzmy bardziej "graficzny" niż "matematyczny"..
To jak? Da się coś takiego zrobić?
Ile alko mogę przewieźć w Ryanairze? Alko można przewozić tylko w bagażu rejestrowym, a nie podręcznym, czy tak?
P.S. Nie ma jak cytowanie siebie samego
