Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19667
Stary 06.12.2010, 23:33
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Potrzebuję zrobić kilka wykresów w excelu (docelowo w wordzie). Zna się ktoś na tym?

Przykładowe wykresy, które chciałbym narysować:
http://abcinwestowania.files.wordpre...kturalny_1.jpg
Panowie dzięki za odpowiedź. Ale aż tak tępy nie jestem Potrafię robić wykresy. Ale chodzi mi o bardzo złożone wykresy, w których nie jest ważne wprowadzanie super dokładnych danych, ale pokazanie samego trendu. Piszę pracę i kilka rzeczy potrzebuję zobrazować za ich pomocą. Myślałem, że może jest jakiś sposób na zrobienie takich wykresów w sposób prosty, powiedzmy bardziej "graficzny" niż "matematyczny"..
To jak? Da się coś takiego zrobić?


Ile alko mogę przewieźć w Ryanairze? Alko można przewozić tylko w bagażu rejestrowym, a nie podręcznym, czy tak?


P.S. Nie ma jak cytowanie siebie samego
Ostatnio edytowane przez QBAS : 06.12.2010 o godz. 23:36.
Odpowiedz cytując