Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8685
Stary 06.12.2010, 23:30
Gdzie mu będzie tak dobrze jak u nas, no gdzie ?
Wszyscy co wyjeżdżają z Krakowa albo chętnie by wrócili, albo tęsknią
Kasa dobra, wyniki są( w lidze ), konkurencja marna. Żyć nie umierać.
..
Odpowiedz cytując