Jakieś 2 dni temu napisałem w tym temacie posta, że dobrze byłoby zamienić Jirsaka na Vuka. W ataku mamy słabo, a w pomocy Jirsak i tak prochu nie wymyśli poza tyn pobiera spory kontrakt.
Chyba komuś podsunąłem pomysł na artykuł. Nie ma za co panie redaktorze

PS. Hah, Vuk i Małecki albo by się na każdym treningu tłukli, albo stworzyliby tandem 2 fifa rafa co to nie oni
