Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7533
Stary 06.12.2010, 23:20
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym się nie zamienił, bo liczy się też kontekst. Gdybyśmy jakimś cudem zdobyli w maju mistrza to nikt nie bedzie odczuwał juz tego wstrząsu. Natomiast 5-1 'nieco' zaburzyło atmosfere świetowania mistrza




Ależ nie biorę. Nie chce mi się po prostu enty raz tłumaczyć, że 'sportowa wyborcza' to w wiekszosci ludzie przyjezdni do Warszawy, nie majacy z Legia nic wspolnego.



Zadna nowosc
Spoko rozumiem, ani mi sie śniło sugerowac, że wybiórcza ma coś wspólnego z Legią! Nie wiem czy widzieliście na weszło podsumowanei ekstraklasy, ale niektóre rzeczy naprawdę śmieszne!
Odpowiedz cytując