Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8305
Stary 06.12.2010, 22:54
Rozic bardzo dobrze sie ustawia i dobrze gra głową, jest w miare szybki mimo wzrostu i nie popełnia takich dziwnych błędów jak Bunoza, nie wyprowadza też tak piłki ze stratami, jest silny, porównałbym go do Chaveza, do tego poziomu. Tyle ze moze grac na bokach i środku.

Noll to typowy średniak, ale z racji wieku w sumie jest mało dynamiczny, więc Cikos go bije w ofensywie, ale w defensywie Noll jest stabilny. O Brumie nawet nie ma co mowic bo to jeden z najlepszych piłkarzy Arki.

Ale Glavina bardzo fajny jest, walczak, widać go wszędzie, dobre crossy, pokazuje się na skrzydłach.

A to wybijanie na pałe każdy chwalił u Clebera, a Arka ma słabą pomoc, więc u nich inaczej wygląda wyprowadzanie do ataku

Odpowiedz cytując