Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36812
Stary 06.12.2010, 22:11
Szkoda że takiej liczby aż 4 goli nie podarował Wiśle inny wyśmienity snajper - legendarny wychowanek River Plate - Andy Rios
(To tak żartem)

Vuk (którego bym nie chciał w Wiśle z racji charakteru) połowę rundy leczył kontuzję i rozegrał pewnie tyle samo meczy co legendarny Rios.

Jeśli prawdą były plotki o rozgrywającym z Holandii którego chciał Maaskant (nie pamiętam nazwiska ale też marokańskiego pochodzenia) To dla kogoś z dwójki może zabraknąć miejsca (Garguła, Jirsak) Więc wg mnie się to kupy trzyma - pozbywamy się Jirsaka, sprowadzamy holenderskiego Marokańczyka jako rozgrywającego numer 1 i przy okazji mamy zmiennika dla Brożka w postaci Sotirovica. To czy dobrego to inna sprawa
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 06.12.2010 o godz. 22:14.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując