Szkoda że takiej liczby aż 4 goli nie podarował Wiśle inny wyśmienity snajper - legendarny wychowanek River Plate - Andy Rios

(To tak żartem)
Vuk (którego bym nie chciał w Wiśle z racji charakteru) połowę rundy leczył kontuzję i rozegrał pewnie tyle samo meczy co legendarny Rios.
Jeśli prawdą były plotki o rozgrywającym z Holandii którego chciał Maaskant (nie pamiętam nazwiska ale też marokańskiego pochodzenia) To dla kogoś z dwójki może zabraknąć miejsca (Garguła, Jirsak) Więc wg mnie się to kupy trzyma - pozbywamy się Jirsaka, sprowadzamy holenderskiego Marokańczyka jako rozgrywającego numer 1 i przy okazji mamy zmiennika dla Brożka w postaci Sotirovica. To czy dobrego to inna sprawa
