WISŁA 1906 NH napisał(a):

Gram w STS. Kolega mi mówił że wypłacą mi za wszystkie mecze oprócz tego który się nie odbył (kurs: 1.57, zmienią na 1.00) tu chce się tylko upewnić czy tak jest rzeczywiście
|
Ja zagrałem ten mecz na live under 4.5, i dalej jest w trakcie

Ciekawe kiedy rozlicza
