Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4962
Stary 06.12.2010, 21:26
Co do tych trenerów jeszcze, to w FM 2010 można było z trenerów zrobić asystentów (podpisać nowy kontrakt np. na rok) i dzięki temu zwalniało się miejsce na trenerów. Niestety z trenerem od przygotowania fizycznego i fizjoterapeutami to już był problem. Trzeba czekać do następnego sezonu, bo co sezon zwiększają limit.
Odpowiedz cytując