Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
marcin225
Member
Od: 01.2010
Skąd: RZESZOTARY
Offline
#
19664
06.12.2010, 21:11
Mam nokie 3110c można ją ładować kablem usb? bo mi się gniazdo na ładowarkę zepsuło.
WISŁA TO MY
marcin225
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin225
Znajdź inne posty napisane przez marcin225