Wyświetl pojedynczy post
marcin225
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: RZESZOTARY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19664
Stary 06.12.2010, 21:11
Mam nokie 3110c można ją ładować kablem usb? bo mi się gniazdo na ładowarkę zepsuło.
WISŁA TO MY
Odpowiedz cytując