|
Ludzie pomóżcie, bo już mnie tu ch** strzeli. 3 razy zdarzyła mi się już następująca rzecz:
Gram normalnie, nagle okno z grą sie pomniejsza i wyskakuje komunikat:
FM is running dangerously low on memory. Jak próbuje pozabijać jeszcze parę procesów i klikam OK, wyskakuje, że skończyła się pamięć i FM się wyłączy, po czym rzeczywiście to robi.
Zaznaczam od razu, że pamięć operacyjna nie jest tu problemem (4GB), ani pamięć stała (ok. 300GB wolnego). Ktoś potrafi pomóc?
|