Latem możemy mieć ciekawego rywala w okresie przygotowawczy podobno Borusie Dortmund która chce wypełnic umowe miedzy nami a nimi jak kupywali od nas Kube Był zapis ze maja rozegrać mecz towarzyski.
Macie artykuł
http://naszsport.iq24.pl/default.asp...93513&nr_str=1
Sorki nie wiem czy dobre miejsce na post jak złe to go prosze przenieść